Projekty użytkowników

Komunikator

Wywiad

Forum

  • Brak postów do publikacji.

Logowanie

Opis programu

 

 

 

Głównym produktem portalu oferowanym jego użytkownikom jest bezpłatny program do projektowania wnętrz, wykorzystujący w tym celu produkty polskich producentów z branży wykończeniowo-meblowej.

 

Program umożliwia zaprojektowanie i aranżację dowolnego pomieszczenia w swoim domu lub biurze, w celu sprawdzenia czy wybrane meble i tekstury odpowiednio komponują się z wybraną kolorystyką ścian, podłogi oraz pozostałymi elementami wyposażenia.

 

Dzięki podglądowi stworzonego projektu w widoku 3D istnieje możliwość wirtualnego wejścia do środka pomieszczenia i sprawdzenia, czy obecne zestawienie całości satysfakcjonuje jego przyszłego właściciela. Użyteczność programu jest tym większa, bowiem umożliwia projektowanie w oparciu o rzeczywiste produkty dostępne na rynku!

 

Po ostatecznym zaakceptowaniu projektu, wystarczy pobrać i wydrukować listę użytych artykułów, po czym udać się do sklepu na zakupy. Rozplanowanie on-line całości pozwoli na oszczędność czasu, nerwów i pieniędzy pochłanianych na skutek błędów popełnianych w trakcie remontu.

 

Projekt powstał w wyniku realnych potrzeb jego twórców, związanych z koniecznością przemyślanego podejścia do projektowania wnętrz, tak by zminimalizować skutki niewłaściwych decyzji podejmowanych przed i w trakcie remontu. Dzięki niemu każdy w prosty i szybki sposób będzie mógł stać się architektem własnej przestrzeni!

Analytics

Nasi partnerzy